folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Про компанію Folkmart ™

Все почалося з виробництва ...

Компанія "САПФІР" була створена в квітні 1992 року, прийнявши за основу своєї діяльності виробництво українських сувенірів.

З моменту свого заснування підприємство пройшло довгий шлях розвитку. Сьогодні наша компанія - це повний цикл виробництва; 30 робочих місць; широкий асортимент продукції; клієнти і партнери практично у всіх регіонах України, а також за кордоном.

У 2005 році ТРЦ "Україна" звернувся до нас з пропозицією відкрити кіоск сувенірів традиційних народних промислів, тому що на той момент в маркетинговому відділі "України" зібралося безліч запитів від відвідувачів ТЦ по даному виду товарів, а даний вид товарів професійно не представлений практично ні в одному торговому центрі Києва. Ми вирішили спробувати, в результаті чого в грудні 2005 року був відкритий невеликий кіоск на 3-му поверсі ТРЦ "Україна".

Покупці позитивно поставилися до наших спільних починань, проте на такій маленькій площі не представлялося можливим уявити задовільний асортимент продукції. Через рік керівництво ТРЦ "Україна" знайшло можливість виділити площа на 1-му поверсі комплексу для відкриття невеликого магазину. В результаті було прийнято рішення про розвиток роздрібної мережі по торгівлі сувенірами традиційних народних промислів під торговою маркою Слов'янський подарунок™.

У 2017 році, компанія прийняла рішення з радикальної зміни стандартів обслуговування клієнтів та стратегії розвитку своєї роздрібної мережі сувенірних магазинів. У результаті цих змін на ринок виходить новий бренд – folkmart™.

Логічним продовженням розвитку нашої компанії було відкриття Інтернет-магазину, відвідувачем якого Ви зараз і є.

На цьому ми не зупиняємося і знаходимося в активному пошуку торгових площ в центральних торгових центрах Києва.

Сподіваємося, Вам сподобається різноманіття і якість продукції, представленої в наших магазинах.

Приємних Вам покупок!