folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Всі статті

У світі народного мистецтва існують неповторні шедеври, які сплітають традицію, красу та духовний світ нації. Один із таких унікальних явищ – Петриківський розпис, який, наче весняна квітка, розцвітає в українському мистецькому просторі. Це неперевершений орнамент, наповнений енергією кольорів та глибоким змістом, який охоплює в собі багатовіковий шлях розвитку та еволюції.

Від малого до великого, всі українці знають, що обов’язковим атрибутом світлого свята Великодня є писанки. Різнокольорові, декоровані певними символами яйця несуть до церкви, а після закінчення нічної служби вживають їх у їжу...

Український розпис – це не лише техніка декорування, але й жива частина національної ідентичності, виткана з тисяч років історії та культурних традицій. Колоритні візерунки, наприклад, популярний петриківський розпис, які прикрашають українські вироби ручної праці, несуть у собі глибокий смисл та символіку, що відображає багатство та різноманіття української культури...

Українська вишиванка - традиційна вишита сорочка - зірка української культурної ідентичності, одяг, який втілює в собі багатовікову історію, символіку та мистецьке вираження. Як невід’ємна частина українського народного вбрання, вишиванка не лише прикрашала народ України, але й формувала наратив стійкості, духовності та національної гордості. У цій статті ми спробуємо заглибитися у різноманітність візерунків в історії української вишиванки, дослідимо її походження, еволюцію, символізм та багатогранність.

Сувенір — витончена розкіш, створена завдяки тонкій роботі майстрів. Такий подарунок принесе вашому рідному чоловікові тільки приємні і незабутні емоції.

Подарунок... Корінь цього слова  — «дар». Це те, що з найдобрішими намірами передається від однієї людини до іншої. Дарувати — означає бажати всього найкращого і програмувати одержувача на щасливе майбутнє.

Всі люди різні: кожен по-своєму дивиться на світ, по-своєму переживає горе і по-своєму радіє. Саме тому до процесу дарування завжди потрібно підходити індивідуально. Подарунок повинен насамперед підходити конкретній людині, бути оригінальним, неповторним.

Чи траплялося вам коли-небудь отримувати подарунок, зроблений явно за необхідністю, тому що «треба щось подарувати»? Пам'ятаєте, які вас долали емоції – викинути шкода, а душа зовсім до нього не лежить? І навряд чи ви хотіли б такої долі своїм подарункам. Адже дуже приємно, коли шеф/партнер/колега виставляє ваш презент на найпомітніше місце у своєму кабінеті, а не засуває у дальній кут шафи чи ще гірше – викидає у кошик.