folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Сувенірні магнітики на холодильник

Сувенірні магнітики на холодильник - яскраві спогади про Україну

У кожному будинку є предмети, якими люди не користуються, але дорожать ними найбільше. Ці предмети, що зберігають наші найкращі спогади, є нічим іншим, як улюбленим сувеніром: магнітами на холодильник. Саме з ними пов'язані події, які хочеться переживати знову і знову.

Магніти на холодильник - частинка наших спогадів

Разом з позитивними емоціями мандрівники намагаються забрати з собою «шматочок» того місця, в якому вони отримали незабутні враження. В якості пам'ятної дрібнички можуть виступати найрізноманітніші товари. Однак уже багато років першість серед безлічі сувенірів утримують магніти на холодильник.

Чому багато хто так люблять збирати сувенірні магніти? Деякі вважають, що декорування дверцят холодильника є всього лише красивим штрихом в оформленні інтер'єру кухні. Але справжнє значення таких колекцій набагато глибше. З їх допомогою люди хочуть увічнити пережиті колись яскраві моменти.

Українські магніти - оригінальний подарунок для закордонного гостя

В останні роки Україна стала дуже популярною країною. Кожен іноземний турист, що побував в нашій державі, хоче відвезти на згадку про подорож який-небудь невеликий барвистий сувенір. І Україна, як країна неповторного колориту і унікальних народних ремесел, здатна запропонувати своїм дорогим гостям величезний вибір оригінальних магнітів на холодильник. Кожен з них є яскравим відображенням української культури, звичаїв, традицій, а також може нести в собі мініатюрне зображення головних визначних пам'яток країни і державної символіки.

Наш інтернет-магазин folkmart.ua завжди готовий задовольнити ваші потреби в оригінальних сувенірах. Ми пишаємося великим вибором магнітиків на будь-який смак. Ви можете купити магнітики у нас за доступними цінами, не втрачаючи при цьому якість та оригінальний дизайн.

Вирішивши подарувати своєму іноземному другу, колезі або партнеру невеликий сувенір на згадку, віддайте перевагу виробам, виготовленим вручну народними майстрами України. Купити магніти на холодильник можна в Києві в нашому інтернет-магазині folkmart.ua, і вони даруватимуть радість. А все тому, що це не просто сувеніри. Це частинка української душі. Частинка нашого колориту, яка може оселитися в будинку кожної людини, радуючи око і створюючи гарний настрій.

Магнітики з українською символікою оптом на нашому оптовому порталі ukrsuv.ua

Товари 1 — 30 (всього 373) 12345 ... Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 373) 12345 ... Показать всі