folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Келихи і чашки

Глиняна чашка - відмінний подарунок і сувенір

За старих часів посуд для пиття позначалася всього двома словами - «посуд питний». Він не був настільки різноманітним, як сьогодні, і використовувався переважно для розпивання безалкогольних та слабоалкогольних напоїв: узвару, квасу, киселю, морсу, пива, меду. Найдавнішою посудиною індивідуального застосування була чаша. Про неї згадується ще в 1076 році в «Ізборнику Святослава». У давньоруській культурі чаша була священною, тому не дивно, що вона до цих пір вживається в мові в метафоричному сенсі: чаша горя, чаша смертна.

У XVII столітті слово «чаша» поступово трансформувалося в «чашку». Підтвердженням цього є записи даного часу: «... а наливали в чашки золотою лошкою срібною довгою». Або ще: «А чай роздавали в чашках в жовтих дерев'яних великих».

Сьогодні чашка - звичний атрибут столового сервізу. Настільки звичний, що кожна фірма, що випускає посуд, намагається додати в нього свою родзинку. Ми ж, створюючи оригінальні чашки, вирішили привнести в них частинку української історії та культури. Сувенірні чашки, представлені в нашому інтернет-магазині folkmart.ua, точно порадують вас своїм незвичайним оформленням. Керамічні чашки для чаю та кави, а також пивні кухлі можна купити в будь-якому фірмовому магазині сувенірів.

Чашки оптом на нашому оптовому порталі opt.sgift.com.ua

Товари 1 — 30 (всього 180) 12345 ... Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 180) 12345 ... Показать всі