folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Обкладинки для документів, візитниці в мережі магазинів Folkmart™

Обкладинка на паспорт для справжнього громадянина України!

Батьківщина - не просто місце, де людина народилася і «звикла жити». Це той рідний куточок, в якому ми зростаємо духовно і яке цінуємо понад усе. Справжній українець думає, говорить і навіть любить по-українськи. Будучи патріотом своєї країни, він вірить в сили свого народу. Доля України - його доля, страждання України - його горе, розквіт України - його радість.

Ще вчора багато хто із нас ставився до державного прапора, як до двох звичайних шматків матерії. Сьогодні ж унікальне поєднання блакитного і жовтого кольорів можна зустріти на кожній вулиці нашої великої країни. Жителі України - від Львова до Дніпра, від Києва до Одеси - демонструють приклади національної єдності. Бути громадянином України - велика гордість. І так хочеться поділитися цим почуттям з усім світом!

Втілити задумане в реальність дуже просто - достатньо купити обкладинку на паспорт в національному стилі. Оригінальний аксесуар гармонійно доповнить один з найважливіших документів. Зображення державного прапора, українського орнаменту або бравого козака в шароварах на обкладинці для паспорта зробить посвідчення яскравим і незабутнім.

Інтернет-магазин подарунків та сувенірів "folkmart.ua" folkmart.ua дарує кожному можливість ще раз підкреслити свої глибокі почуття до рідної землі. Ознайомтеся з нашим каталогом на сайті - найрізноманітніші обкладинки на паспорт доступні кожному жителю Києва та інших міст України.

Розкажіть всім про вашу духовну любов до батьківщини! Про її тисячолітню історію і неймовірну красу, якою неможливо намилуватися. А найголовніше - про те, як важливо відчувати себе справжнім українцем!

Товари 1 — 30 (всього 141) 12345 Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 141) 12345 Показать всі