folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Текстильні вироби: рушники, скатертини, кухонне приладдя

Домашній текстиль

Кухні, оформлені в етно-стилі, - справжній тренд! Згідно з українськими традиціями, стіни і меблі повинні бути максимально простими, а домашній текстиль для їх прикраси - яскравим і розкішним. Головний атрибут кухні в українському стилі - це стіл. Він був і залишається ключовим символом будинку. Його прикрашають на свята, за ним сидять перед далекою дорогою і повернувшись назад. Наші предки вважали стіл і скатертину єдиним цілим. Вишита скатертина, виготовлена ​​з традиційних матеріалів (бавовни і льону) завжди удостоювалася найвищих похвал. Сьогодні до її складу також додають синтетичні волокна, щоб вона краще тримала форму і не завдавала клопоту господаркам.
 
Але столовий текстиль не закінчується вишитими скатертинами. Без такого важливого атрибуту, як серветки, вам не вдасться красиво накрити стіл. Ідеально, коли скатертина і серветки гармонійно поєднуються між собою, створюючи єдиний ансамбль. Тому якщо ви готуєтеся до прийому гостей, зверніть увагу на спеціальні набори в інтернет-магазині домашнього текстилю.
 
Традиційний текстиль для кухні в народному стилі - це також розкішні вишиті рушники, якими прикрашаються стіни. З давніх-давен рушник вважається символічним предметом, що несе в собі магічну силу. Це справжній оберіг, що захищає будинок і сім'ю.
 
Крім рушників, скатертин та серветок, в магазині домашнього текстилю folkmart представлені фартухи і прихватки в етно-стилі. Наш кухонний текстиль допоможе вам створити в будинку атмосферу тепла, любові і достатку!