folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Слобожанка

Вишиванки Слобожанка

Вишиванка Слобожанка - це витончений символ української традиції, втілений у вишуканому вишивальному мистецтві. Фабрика "Слобожанка" вже десятиліття тішить своїх клієнтів вишуканими вишиванками, які поєднують в собі високу якість, автентичний дизайн та відчуття національної гордості.

Slobozhanka вишиванки виробляються на власній фабриці, де кожен етап виробництва контролюється досвідченими майстрами. Тут використовуються тільки натуральні матеріали, що робить кожну вишиванку не тільки стильною, але й комфортною в носінні.

Фабрика Slobozhanka вишиванок славиться своєю унікальністю у дизайні. Команда талановитих дизайнерів враховує традиційні орнаменти та вдосконалює їх, додаючи сучасний штрих. Таким чином, кожна вишиванка стає неповторною та актуальною, відображаючи дух минулого і сучасність одночасно.

Купити вишиванку Slobozhanka - це не просто придбати одяг, це стати частиною великої історії та культури. У кожному вишитому мотиві відчувається тепло та вдячність поколінь, які передали нам цю чудову традицію.

Фабрика Slobozhanka вишиванок пишається своєю репутацією надійного виробника, який завжди дотримується високих стандартів якості. Кожна вишиванка проходить строгий контроль якості перед виходом на ринок, гарантуючи клієнтам лише найкращі продукти.

Купити вишиванку Slobozhanka можна легко та зручно. Вишиванки широко представлені в мережі магазинів Folkmart, розташованих в Києві. Запрошуємо вас відвідати магазини Folkmart, де ви зможете вибрати ідеальну вишиванку саме для вас. Також ми пропонуємо можливість придбання товарів онлайн в нашому інтернет-магазині folkmart.ua.

Товари 1 — 30 (всього 66) 123 Показать всі
Вишиванка чоловіча Слобожанка - Дуб д/р 48 6391-5453
 
3 590
Детальніше...
Вишиванка жіноча Слобожанка - Білослава 42 8242-11522
 
3 250
Детальніше...
Товари 1 — 30 (всього 66) 123 Показать всі