folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Фолк Мода

Вишиванки Фолк Мода

Folk Moda - це відомий виробник вишиванок, який втілює в собі вишуканий стиль та традиційність української фолк моди. Компанія присвячена створенню унікального жіночого одягу, який відзначається не лише бездоганним дизайном, але й глибоким зануренням в національну спадщину.

Фолк мода вишиванок, яку ми пропонуємо, поєднує традиційні вишивальні техніки з сучасними тенденціями в моді. Кожна вишиванка - це унікальний шедевр, в якому відчувається душа майстра та любов до народних мотивів.

Дизайни Фолк Моди жіночого одягу вражають багатством кольорів, вишуканістю орнаментів та увагою до деталей. Вишиванки від Folk Moda - це не лише елемент гардеробу, а й вираз культурної ідентичності та патріотизму. Кожен екземпляр одягу розповідає свою унікальну історію та відзначається вишуканим стилем.

Компанія прагне, щоб клієнти відчували себе особливими та неповторними, обираючи вишиванки від Folk Moda. Кожен етап виробництва - від вибору тканини до вишивання - проводиться з найвищою увагою до деталей та врахуванням сучасних тенденцій у світі моди.

Folk Moda дбає про збереження культурної спадщини та розвиток фолк моди в Україні. Компанія пишається тим, що може сприяти популяризації вишиванки, вносячи унікальний внесок у розвиток національного стилю та відображаючи його у своїх колекціях.

Обирайте вишиванки від Folk Moda, як вираження свого стилю та любові до української традиції. Насолоджуйтеся вишуканим дизайном, високою якістю та особливим естетичним досвідом, який ми пропонуємо кожному нашому клієнту.

Нехай ваш вибір буде виразом вашої особистості та впевненості в своєму національному корінні. Обирайте Folk Moda - обирайте українську душу та вишуканий стиль!

Унікальні вишиванки Фолк Мода доступні для придбання в наших магазинах в Києві. Зробіть свій вибір та зануртеся в чарівний світ української моди, завітавши в один із наших магазинів Folkmart: магазини Folkmart або відвідайте наш інтернет-магазин за адресою folkmart.ua.

Товари 1 — 30 (всього 80) 123 Показать всі
Худі жіноче Фолк Мода (4006) XS 18879-113408
 
1 475
Детальніше...
Худі жіноче Фолк Мода (4009) XS 18976-113400
 
1 475
Детальніше...
Товари 1 — 30 (всього 80) 123 Показать всі