folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Набір "Шопка" (3510-142880)

Набір "Шопка"
Набір "Шопка"
Набір "Шопка"
Набір "Шопка"
Бренд:  Koza Dereza Код товару: 3510-142880
3 510
 • ВСІ ТОВАРИ В НАЯВНОСТІ
  НА ВЛАСНОМУ СКЛАДІ
 • ДОСТАВКА:
  - по Києву і Україні
  БЕЗКОШТОВНО від 3 000 грн.
  - поштою за кордон, вартість
  розраховується індивідуально
 • ПЛАТНА ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
  ПО КИЄВУ СЛУЖБОЮ ТАКСІ
 • ОПЛАТА:
  - За реквізитами на рахунок
  - Готівка при отриманні
  - Картка при отриманні
 • ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН:
  - впродовж 14 днів

УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ

Набір "Шопка"

Набір "Шопка"

Сповнене сакральности й щирих сподівань, Різдво символізує чистоту й духовність, які дарує прихід Ісуса Христа. Збереглось чимало канонічних та апокрифічних текстів про народження Сина Божого. Осмислюючи їх, люди впродовж двох тисячоліть, кожен по-своєму, виявляли шанування Ісусу — у молитві, піснях чи обрядових дійствах. Серед них зосталась і традиція встановлювати шопку — композицію Різдва Христового.

Залежно від країни «шопка» має різні найменування. В українську мову це слово, як і сама традиція, перекочували з Польщі. Відпочатково її ставили від Різдва Христового до Стрітення Господнього у храмах, проте згодом мініатюри вифлеємської стайні з’являються в оселях заможних українських родин.

Зовнішньо шопки нагадують вертепну скриню або хатинку, що зображує ніч, коли народився Спаситель. На теренах України їх масово почали виготовляти у ХХ столітті з дерева, глини й паперу. Нині найбільшу шопку встановлюють у храмі святого апостола Петра, що у Тернополі — серці етномайстерні «Коза Дереза». Композиція завширшки 40 й висотою 20 метрів потрапила до Книги рекордів України та налічує десятки фігурок звірів і біблійних персонажів.

Дерев'яна шопка з ручним розписом.

Загальна інформація:

Розмір: 7.5х15.5х14 см Вага: 565 г
Категорія: Різдвяні подарунки