folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Корпоративні подарунки і сувеніри з логотипом

Сувенірна продукція та корпоративні подарунки з Вашим логотипом

Культура «бізнес подарунка» є однією зі складових успіху будь-якого далекоглядного бізнесу. Замовлення брендованих сувенірів в ролі подарунка, є надзвичайно ефективною інвестицією в довгострокові відносини з клієнтами і партнерами. Основні критерії, яким повинен відповідати вдалий корпоративний подарунок - це: оригінальність, презентабельний зовнішній вигляд, висока якість виробу, а для іноземних партнерів, ще й українська самобутність. Корпоративні сувеніри від мережі Folkmart виробляються вручну в Україні.

Ручний розпис сувенірів

Всі сувенірні вироби, які використовуються для виготовлення корпоративних подарунків з логотипом, розписані вручну українськими майстрами петриківського розпису. Сама ж техніка «Петриківський розпис» є єдиним представником української традиційної творчості, яка удостоїлася бути внесеною до списку «Культурної спадщини ЮНЕСКО». Такі подарунки являють собою справжні витвори мистецтва і спадщину українського народу.

Високоякісні матеріали виготовлення

Якість будь-якого виробу складається з двох компонентів: люди і матеріали. Всі корпоративні подарунки, які Ви можете замовити у Folkmart, виготовляються професіоналами своєї справи із застосуванням тільки найякісніших матеріалів. У виробництві використовується натуральна деревина (береза). Розпис здійснюється високоякісними олійними фарбами, які довгі роки не втрачають свій колір. Малюнок покривається трьома шарами висококласного лаку, що забезпечує багаторічний захист і блиск сувеніру.

Унікальні малюнки та композиції

Над розписом сувенірної продукції працюють професійні художники, кожен з яких привносить в традиційний розпис своє індивідуальне бачення. Широка гамма авторських малюнків на сувенірних виробах здатна задовольнити будь-які смаки і запити. Придбавши сувенірну продукцію від Folkmart, Ви зможете подарувати своїм партнерам справжній фонтан фарб та емоцій.

Якщо ви шукаєте ідеї для корпоративних подарунків або бізнес сувенірів, то вам варто звернути увагу на сувенірну продукцію. Сувеніри можуть бути чудовим способом підтримки іміджу компанії та зміцнення зв'язків з партнерами та клієнтами.

У нашому магазині ви знайдете унікальну пропозицію корпоративних подарунків та бізнес сувенірів - магніти та тарілки з петриківським розписом!

Кожен наш предмет сувенірної продукції може бути індивідуалізований з логотипом вашої компанії або іншою інформацією, яку ви хотіли б розмістити на сувенірі. Ми гарантуємо високу якість продукції та швидке виготовлення замовлення.

Якщо ви хочете замовити корпоративні подарунки або бізнес сувеніри, звертайтесь до нас. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та допоможемо вибрати найбільш підходящий варіант сувенірної продукції для вашого бізнесу. Не проґавте можливість зміцнити зв'язки з вашими клієнтами та партнерами за допомогою якісних та стильних сувенірів від folkmart.ua.

Товари 1 — 30 (всього 40) 12 Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 40) 12 Показать всі
Фільтр
Виріб Колір фону Діаметр тарілки (мм) Малюнок Ціна
  • -