folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Корпоративні подарунки та сувеніри

Корпоративні подарунки та сувеніри

Якщо ви шукаєте ідеї для корпоративних подарунків або бізнес сувенірів, то вам варто звернути увагу на сувенірну продукцію. Сувеніри можуть бути чудовим способом підтримки іміджу компанії та зміцнення зв'язків з партнерами та клієнтами.

У нашому магазині ви знайдете унікальну пропозицію корпоративних подарунків та бізнес сувенірів - магніти та тарілки з петриківським розписом!

Кожен наш предмет сувенірної продукції може бути індивідуалізований з логотипом вашої компанії або іншою інформацією, яку ви хотіли б розмістити на сувенірі. Ми гарантуємо високу якість продукції та швидке виготовлення замовлення.

Якщо ви хочете замовити корпоративні подарунки або бізнес сувеніри, звертайтесь до нас. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та допоможемо вибрати найбільш підходящий варіант сувенірної продукції для вашого бізнесу. Не проґавте можливість зміцнити зв'язки з вашими клієнтами та партнерами за допомогою якісних та стильних сувенірів від folkmart.ua.

Товари 1 — 30 (всього 42) 12 Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 42) 12 Показать всі
Фільтр
Виріб Колір фону Діаметр тарілки (мм) Малюнок Ціна
  • -