folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Декоративні тарілки з петриківським розписом

Декоративні тарілки з петриківським розписом

Декоративні тарілки завжди привертали увагу своєю красою та оригінальністю. Особливе місце серед них займають розписні тарілки, а зокрема - тарілки з петриківським розписом. Це витвори мистецтва, які можуть стати яскравим акцентом в інтер'єрі будь-якого приміщення.

Петриківський розпис тарілки - це унікальний вид народного мистецтва, який відомий своєю барвистістю та символікою. Такі тарілки прикрашаються яскравими квітковими орнаментами, які мають певне змістове навантаження. Кожен елемент розпису має своє значення і відображає давню українську традицію.

Якщо ви бажаєте придбати тарілки з петриківським розписом, ви можете зробити це безпосередньо в Києві. У нашому магазині ви знайдете широкий вибір декоративних тарілок, включаючи сувенірні тарілки на стіну, які можна використовувати для прикраси вашого будинку або як подарунок для близьких.

Наша компанія пропонує доставку по всій Україні, щоб забезпечити доступність наших товарів для всіх бажаючих. Ви можете з легкістю замовити декоративні тарілки з петриківським розписом і отримати їх в будь-якому місті країни, не виходячи з дому.

Декоративні тарілки з петриківським розписом - це не просто предмети інтер'єру, а справжні шедеври українського народного мистецтва. Вони прикрасять ваш дім, нададуть йому особливого колориту і зроблять атмосферу неповторною. Замовляйте їх в нашому інтернет-магазині folkmart.ua і насолоджуйтеся унікальними виробами народного мистецтва!

Товари 1 — 30 (всього 287) 12345 ... Показать всі
Товари 1 — 30 (всього 287) 12345 ... Показать всі