Отримала магніти на холодильник української тематики.Все ціле прийшло ,гарно упаковано.Дякую вам! Буде на подаруночки моїм рідним за кордоном.
Відповісти
Лариса
Дякую
Відповісти
Все понравилось. Спасибо :)
Відповісти
Дякуємо!
Відповісти
Отримала сорочку для свого чоловіка. Ми дуже задоволені що, вперше купуючи, не помилилися з вибором. Приємна до тіла, з рівними швами, гарного крою сорочка, ну а вишивка просто казкова. Можна тільки подякувати за професионалізм цілої команди і швидку доставку. Дякуємо!
Відповісти
Отримала вишиванку, замовляла для онучки подарунок на День народження.Якість чудова, виробник Слобожанка,м.Харків, 100% льон.Це вже четверта вишиванка, яку я придбала у виконанні Слобожанки! Дякую за швидку доставку!
Відповісти
Ell
Хороший товар. Гарно,акуратно запакований і швидка доставка
Відповісти
Теницька Наталія
Дуже задоволена своїми покупками,дякую дівчаткам продавцям,що допомогли мені все підібрати,із задоволенням завітаю ще не раз.
Відповісти
Замовила та купила на подарунок футболки-вишиванки (чоловічі та жіночі). Дуже вдячна менеджерам, що допомогли точно підібрати розмір в телефонному режимі. Замовила і получила на другий день. Якість футболок дуже добра. Я задоволена вибіром. Дякую!
Відповісти
Замовляли декоративні тарілки. Від нас були певні побажання, які врахували, та оперативно виконали замовлення. Отримали швидко якісні та дуже милі тарілочки в українському стилі. Процвітання Вам! Дякуємо!
Відповісти
Досить якісно, та й дизайн гарний.
Відповісти
Купляли дзвіночки на подарунок ! Гарне виконання - в українському стилі ! Якісний товар ! Приємно , що є зворотній зв'язок з продавцем ! Будемо купувати товар в цьому магазині ! Дякуємо ! Підтримуємо українське виробництво !!!
Відповісти
Це зауваження до виробника керамічного виробу ляльки - мотанки. Обличчя ляльки повинно бути світлим, а не темним!!!
Відповісти
все сподобалось,якість дуже гарна, буду рекомендувати!)
дякую))
Відповісти
Любов
Дуже гарний браслет,швидке відправлення.Але є маленькі недоліки
Якщо порівнювати фото браслету на сайті і який ми отримали, то він виявляється світліший ніж на фото
Хотіли саме такий як на фото
Дуже хороший магазин. Все сподобалося, купуватиму тут ще точно))) Але не клейте на товар цінники!!! Ви гарно самі пакуєте, а цінник виявляється в середині, тож після того як подарувала людині браслет, виявилось що в середині цінник, було дуже не зручно((( Так само і з хусткою, прийшлось віддирати від коробки((У чеку і так вказана ціна, не псуйте подарункове пакування!