folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Прихватки в мережі магазинів Folkmart™

Українські прихватки

Прихватки - вірні помічники господині. Особливо, коли в духовій шафі зарум'янюється булочки або готується в горщиках печеня. З давніх-давен - піч, так і в сучасній квартирі - духовка - це незамінний атрибут кухні. А її прикраса - прихватка-рукавиця в народному стилі: з українським орнаментом, петриківським розписом, різнокольоровими стрічками або яскравими веселими аплікаціями.

Сьогодні ми все частіше звертаємося до історії і культурі своїх предків. Елементи їх побуту все глибше проникають в наш побут, з'єднуючись з сучасними віяннями і стаючи чимось новим, воістину унікальним. Але єдиним залишається одне - національні мотиви, які завжди змушують нас пам'ятати, що ми - українці!

Інтернет-магазин сувенірів folkmart співпрацює тільки з найталановитішими майстрами. Це дозволяє нам пропонувати своїм покупцям якісні аксесуари, що відображають історичні особливості і традиції українського народу. Крім прихваток, рекомендуємо купити фартух в єдиному з ними оформленні. Це чудовий варіант для подарунка, а також для того, щоб створити в своєму будинку по-справжньому автентичний український стиль.