folkmart.ua - інтернет-магазин українських сувенірів. Мережа магазинів українських сувенірів. Великий вибір вишиванок, виробів з петриківським розписом, глиняного посуду, рушників та інших сувенірів. Українські сувеніри та подарунки folkmart.ua Магазин Folkmart
вулиця Старосільська, 1Е 02125 Київ UA
Monday-Friday 9am-6pm 0-800-333-177 044-334-31-77
Рейтинг: 4.8 / 5 Відгуків: 266
UA
RU
00

Текстильні фартухи в мережі магазинів Folkmart™

Українські фартухи

У жіночому гардеробі є речі не тільки "для краси", а й корисні, використовувані для справи. Але жінка, навіть на кухні, завжди залишається Жінкою з великої літери. Тому навіть кухонний фартух повинен підкреслювати її витонченість. Особливо, якщо господиня планує зустрічати гостей. Ми пропонуємо фартухи в українському стилі: в традиційних кольорах, з вишивкою, аплікаціями і яскравими атласними стрічками. Вони припадуть до душі не тільки домогосподаркам з великим життєвим досвідом, але і кожній дівчині, яка любить етно-стиль.
 
Кухонний фартух - від української хати до сучасної квартири
 
На нашій землі фартух як предмет жіночого одягу відомий з XV століття. Тоді це були два полотнища на шнурку, які носилися під грудьми. Пройшовши довгий шлях від української хати до сучасної кухні, фартух зазнав деяких змін. Але, як і багато століть назад, він використовується не тільки для захисту одягу від плям. Це аксесуар, що дозволяє жінкам виглядати привабливо і неповторно всюди і завжди. А що може бути природніше для української кухні, ніж фартух в народному стилі?
 
Чи маєте ви досвід в приготуванні страв або тільки починаєте свої кулінарні експерименти, хочете показати себе як чудова господиня або володієте прогресивними поглядами на життя - вам обов'язково захочеться купити фартух в нашому інтернет-магазині сувенірів folkmart з доставкою по Україні. Завдяки оригінальному дизайну і приємним на дотик тканин, фартух стане не тільки корисним аксесуаром, але і справжньою окрасою!